fbpx

Минуло чотири місяці, коли:
• змінилось життя та світосприйняття кожного з нас лише за один ранок;
• виникла потреба зробити все, що від Тебе залежить, щоб допомогти Україні;
• було прийнято рішення, що ми готові це робити;
• багато людей об’єдналися, щоб скоріше досягти перемоги;
• ми стали сильнішими, щоб робити добро та давати необхідне тим, хто того потребує.
ГС « Вільна нація» за чотири місяці налагодила співпрацю з БО “БФ “ВОСТОК-СОС”, ГО «Тварини в законі», БО “БФ “Щаслива лапа”/Happy Paw, ГО «Єдина планета», Caritas Lithuania, МБФ “Карітас України” та з багатьма іншими фондами.
Завдяки нашим зусиллям тим, кому вкрай необхідно, були доставлені: матраси, ковдри, продукти харчування, гігієнічні набори, одяг, дитячі та електротовари. Особливу увагу змогли приділити братам меньшим: ветеринарні препарати та корма для тварин – їхали по всій території нашої України.
ГС «Вільна нація» з березня змогла організувати доставку 333 т гуманітарного вантажу. Водії, які везли гуманітарні вантажі, змогли дістатися до Бахмута, Києва, Гостомеля, Северодонецька, Сум та до багатьох інших міст, де потрібна була наша допомога.
Хочемо сказати ДЯКУЮ кожному, хто допомогав та допомагає Україні, тим, хто стоїть на передовій чи прикладає зусиль, щоб кожен зміг задовільнити негайні потреби; тим, хто розуміє, що кожний, навіть маленький крок – робить нас ближче до перемоги та допомагає зробити наш народ сильним та міцним.
Низький уклін Вам.
Разом- Ми СИЛЬНІШІ!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *